Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота у Новомиколаївському районі

Профорієнтаційна робота у Новомиколаївському районі

30.04.2014 10:28

Минулого тижня у рамках профорієнтаційної роботи завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко відвідала школи Новомиколаївського району і поспілкувалась з учнями 9-11 класів.

Проведення профорієнтаційної роботи стало можливим завдяки налагодженим стосункам із керівником Відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Наталею Білою та директорами шкіл району. Головним завданням цих акцій є популяризація Запорізького національного університету, його факультетів і спеціальностей, а також допомога старшокласникам у виборі майбутньої професії. Таким чином, майбутні випускники мають нагоду отримати корисну інформацію, яка цікава для професійного самовизначення, адже це питання надзвичайно важливе в житті кожної людини, до якого необхідно поставитися свідомо та серйозно.
Ірина Миколаївна розповіла школярам про історію та сьогодення ЗНУ, його матеріальний і кадровий потенціал, факультети, перспективи навчання та працевлаштування, та ознайомила з особливостями вступної кампанії 2014 року. Актуальними виступи були для учнів випускних класів, адже зовсім скоро прийде час здачі ЗНО та вступу у вищі навчальні заклади. Зацікавились інформацією і учні 9-10 класів, адже молоді люди вже зараз замислюються над професійним самовизначенням.
Ірина Миколаївна зазначила, що для того, аби стати студентом омріяного університету, сьогоднішнім старшокласникам необхідно плідно попрацювати і бути дуже уважними. По-перше, вони повинні чітко визначитися з вибором майбутньої спеціальності, адже від цього залежить, які предмети ЗНО вони складатимуть. По-друге, продовжити підготовку до складання тестування. Тут була запропонована допомога фахівців ЗНУ майбутнім абітурієнтам, адже багато років поспіль на базі нашого університету діють підготовчі курси, які сприяють якісній підготовці до вступу. По-третє, успішно скласти тестування. І, нарешті, у визначені Міністерством освіти і науки України терміни подати документи до омріяного вищого навчального закладу.
Усі учасники зустрічі отримали додаткову інформацію та рекламно-інформаційні матеріали про Запорізький національний університет. Особливе зацікавлення в абітурієнтів викликала інформація про можливість отримання інформації про вступну кампанію 2014 року та зовнішнє незалежне оцінювання у соціальній мережі Вконтакті у групі «Абітурієнт ЗНУ».