Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у заході «Віват, Академія!»

Представники ЗНУ взяли участь у заході «Віват, Академія!»

06.05.2014 09:45 Профорієнтаційна робота

За доброю традицією у кінці квітня КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» проводить свято «Віват, Академія!», під час якого відбувається підбиття підсумків навчання вихованців, їх досягнень, успіхів, аналіз і планування подальшої роботи. Це спільне свято учнів, їхніх батьків, наставників і наукових керівників.

Привітати талановиту учнівську молодь завітали почесні гості: голова районної ради Денис Калінін, директор науково-методичного центру відділу освіти Алла Нестор, завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко, декан фізичного факультету ЗНУ Андрій Андрєєв, заступник декана філологічного факультету ЗНУ Оксана Проценко.
Успіхами, досягненнями та здобутками вихованці академії щиро завдячували своїм викладачам і науковим керівникам. Завдяки їхньому досвіду, викладацькій мудрості та порадам учні багато в чому змогли по-новому розкритися, глибше пізнати обрані дисципліни, здобути корисні навички у спілкуванні. Тож цього дня грамотами Василівської райдержадміністрації були відзначені Ірина Бакаленко, Андрій Андрєєв, Оксана Проценко, Валентина Бовт, Ольга Пономаренко, Наталя Зубець, Русудан Махачашвілі.
Від імені Запорізького національного університету привітала присутніх зі святом Ірина Бакаленко, яка високо оцінила успіхи учнів, подякувала викладачам Малої академії наук, завдяки яким талановита молодь щорічно поповнює ряди студентів ЗНУ та стає справжніми науковцями. Вона підкреслила, що науково-дослідницька робота кропітка та тривала. І, навіть, якщо у деяких учасників конкурсу-захисту поки що в арсеналі немає призових місць, це не значить, що зусилля були витрачені марно. Навпаки, здобутий досвід стане у пригоді надалі, адже завжди є до чого прагнути. Окремо Ірина Миколаївна окреслила цьогорічні особливості вступної кампанії до університету, розповіла про перспективи та можливості кожного факультету. Наприкінці свого виступу Ірина Миколаївна вручила кожному випускнику цінні подарунки від Запорізького національного університету.

Схожі новини