Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свої досягнення продемонстрували «випускники» Центру «Англійської для малюків»

Свої досягнення продемонстрували «випускники» Центру «Англійської для малюків»

05.05.2014 13:03

Четвертий рік поспіль напередодні травневих свят у стінах Центру «Англійської для малюків» Запорізького національного університету проходять заходи, присвячені закінченню навчального року.

29-30 квітня відбулися відкриті заняття з маленькими випускниками Центру, на яких були присутні батьки дітей, викладачі та директор Центру вивчення іноземних мов Наталя Костенко.
Зазначимо, що перша група (викладач - Варвара Петросова) відвідує Центр вже другий рік. Під час заняття, присвяченого темі «Професії», діти відповідали на запитання вчителя, розповідали про те, ким працюють їхні батьки, яку професію вони хочуть обрати в майбутньому. Також діти розповідали вірші, грали в улюблені ігри, а головне – продемонстрували перші навички читання. Заняття було проведене виключно англійською мовою.
Учні другої та третьої груп (викладач - Рашель Фаріа) навчаються перший рік, але вже демонструють гарні результати. Заняття проходило у формі гри: діти на імпровізованому потязі вирушили у казкову подорож вивчення англійської мови, зупинялись на «станціях», які були присвячені таким темам, як «Алфавіт», «Фрукти», «Цифри», «Тварини» та інші. На кожній зі «станцій» діти продемонстрували свої знання лексики із запропонованих тем, а також розповідали вірші про матусь, співали разом пісні.
Наприкінці заходу діти отримали сертифікати про успішне закінчення навчання та заохочувальні подарунки.
Після свята директор Центру вивчення іноземних мов Наталя Костенко зазначила: «Ми розуміємо важливість вивчення іноземних мов сьогодні, адже це є пріоритетним завданням у нашому університеті. Ми пишаємося першими досягненнями наших маленьких випускників, оскільки ці перші кроки закладають основу подальшого вивчення мови. Сподіваємося, що отримані знання стануть в нагоді дітям та допоможуть впевнено триматись при вступі до школи, і, навіть, при поїздках з батьками за кордон».
Бажаємо нашим маленьким слухачам гарно провести канікули та чекаємо їх та нових друзів в наступному навчальному році!

Варвара Петросова,
викладач Центру «Англійська для малюків»