Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся фінальний тур чемпіонату міста «Футбол із гумором»

У ЗНУ відбувся фінальний тур чемпіонату міста «Футбол із гумором»

07.05.2014 11:05 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

6 травня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінальний тур і нагородження переможців чемпіонату м. Запоріжжя з футболу між командами КВК «Футбол із гумором». Нагадаємо, що організаторами благодійного спортивного змагання виступили представники юридичного факультету ЗНУ за підтримки Центру культури та Студентської ради нашого університету.

На початку заходу з вітальним словом до гравців і вболівальників звернулись ведучі – студенти юридичного факультету Олексій Красов та Іван Гнатуша.
У фінальному турі чемпіонату за кубок «футбольного гумориста» змагалися чотири запорізькі команди КВК: «Надежда ЗНУ», «Порт 777», «Заинька (Запорожье)» та «Гагарін».
Нагадаємо, що під час гри, командам необхідно було жартами компенсувати усі пропущені голи чи порушення правил. Тож на чемпіонат завітали не лише футбольні фани, але й прихильники гарних жартів.
Крім того, у заході взяли участь і футбольні команди дитячих будинків Запоріжжя й області. Вихованці цих закладів також отримали можливість проявити себе у якості футболістів і гравців команд КВК.
На присутніх у залі очікувала і культурна програма – вокально-хореографічні постановки від учасників студій Центру культури ЗНУ.
У фінальній грі чемпіонату на футбольному полі зустрілися команди «Порт 777» та «Надежда ЗНУ». Із рахунком 2:1 перемогу у змаганні здобули гравці команди «Надежда ЗНУ». Також вони стали переможцями у номінації «Найсмішніша команда» за результатами глядацьких симпатій.

Олена Ярошенко

Схожі новини