7 травня у гімназії № 6 м. Запоріжжя відбулося виїзне засідання правничого клубу «Юний правознавець» за участю учнів 9-11 класів і представників професорсько-викладацького складу юридичного факультету Запорізького національного університету, організоване правниками ЗНУ спільно із Запорізьким осередком Ліги студентів АПУ, а також учасниками Наукового товариства студентів та аспірантів факультету.
Під час засідання для учнів було проведено майстер-клас із білінгварного правничого навчання, яке започатковане у поточному навчальному році на юридичному факультеті ЗНУ.
Викладачі факультету прочитали лекцію англійською мовою з адміністративного права, оскільки вже протягом п’яти років поспіль учні гімназії № 6 є активними учасниками науково-пошукового гуртка майбутніх юристів із дослідження проблем публічного права, який успішно функціонує на базі ЗНУ.
Учасники заходу мали змогу не лише поспілкуватися зі своїми старшими колегами, а й отримати корисну фахову літературу. Учні жваво обговорювали основні проблеми адміністративного права та процесу, кодифікації законодавства.
Крім того, представники ЗНУ відповіли на запитання учнів щодо особливостей вступу й отримання вищої освіти в нашому виші. Зокрема, їх цікавила вартість навчання, діяльність студентської ради та можливість стажування в органах державної влади. Усіх охочих запросили взяти участь у роботі школи з правознавства, що відбудеться у серпні цього року на острові Хортиці.
Варто зазначити, що юридичний факультет та гімназію № 6 м. Запоріжжя пов’язують давня та тісна співпраця. Так, на юридичному факультеті навчаються найкращі випускники цієї гімназії, призери Всеукраїнських олімпіад із правознавства, Всеукраїнського конкурсу учнівських наукових робіт Малої академії наук. Окрім того, саме за участю учнів гімназії № 6 на базі ЗНУ традиційно проводяться брейн-ринги, тематичні зустрічі, літні та зимові учнівські правничі школи.
Юридичний факультет