Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Науковій бібліотеці ЗНУ розпочала роботу книжкова виставка, присвячена 69 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

07.05.2014 14:40 Наукова бібліотека ЗНУ Виставка

7 травня у Науковій бібліотеці Запорізького національного університету відкрито книжкову виставку, присвячену 69 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На виставці представлена велика кількість літератури про події тих трагічних часів, які назавжди залишились у пам’яті українського народу. Крім того, зібрано багато сучасної літератури, яка містить нові дослідження українських науковців, у тому числі і публікації викладачів нашого університету.
Окрему частину виставки складають матеріали, які висвітлюють спогади та свідчення тих, хто вижив у тій страшній війні. Також на ній представлені фронтові фотокартки, листи та щоденники бійців.
Досить цікавою є добірка із 17 томів історико-меморіального серіалу «Книги пам’яті України» по Запорізькій області, яка присвячена увічненню пам’яті наших земляків-запоріжців, захисників і визволителів Запоріжжя, полеглих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. Кожне з цих видань являє собою своєрідний меморіал солдатської слави, на шпальтах яких викарбувана нескінченна низка імен загиблих.
Запрошуємо усіх охочих переглянути виставку, яка розташована в залі філологічної літератури Наукової бібліотеки ЗНУ (ауд. 139).

Олена Ярошенко