Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ вшанували пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни

Представники ЗНУ вшанували пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни

08.05.2014 13:46

8 травня у Запоріжжі на площі перед пам’ятником танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка відбувся урочистий мітинг, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Участь у ньому взяли ветерани, представники міської та районної влади, а також представники адміністрації Запорізького національного університету, викладачі та студенти нашого вишу, Економіко-правничого та Торгового коледжів ЗНУ, учні шкіл району. Організатором свята виступила адміністрація Жовтневого району міста Запоріжжя.
Зі словами вдячності за велику Перемогу над фашистськими загарбниками до усіх ветеранів звернувся секретар Запорізької міської ради Роман Таран. Він зазначив, що подвиг ветеранів житиме вічно, адже історія визволення Батьківщини сповнена прикладами вищого героїзму та відданості справі. До привітань приєднався і голова Жовтневої районної адміністрації Олександр Манохін.
Від імені ветеранів виступив голова міської організації інвалідів війни та Збройних Сил, ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Волобуєв. Він наголосив, що сьогодні молодь із повагою та вдячністю береже пам'ять про війну та подвиг старших поколінь.
Під час урочистого мітингу лунали слова вдячності та побажання миру, а ветеранам дарували квіти. Учні шкіл району підготували для ветеранів тематичний плакат до Дня Перемоги. Завершився мітинг Гімном України та покладанням квітів до пам’ятника танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка. Від Запорізького національного університету почесну місію виконали співробітники Відділу виховної роботи на чолі з помічником ректора Наталією Вороновою. Пам'ять усіх загиблих під час Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.

Олена Переверзєва