Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали обласний дитячий будинок

Студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали обласний дитячий будинок

12.05.2014 11:02 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

7 травня студенти юридичного факультету Запорізького національного університету разом із волонтерами благодійної організація «Angels» завітали до обласного дитячого будинку.

Візит був приурочений до святкування Дня Перемоги та завершення благодійного чемпіонату м. Запоріжжя між командами КВК «Футбол із гумором».
На початку заходу Олена Афанасьєва провела для дітей майстер-клас із малювання та виготовлення подарунків і декорацій із підручних засобів.
Майстер-клас із хіп-хопу, в якому взяли участь усі вихованці притулку, провів Артем Брук. Дітям було дуже цікаво та весело повторювати рухи Артема та передавати свої емоції через танець.
Також на дітей очікував приємний подарунок – концертна програма, яку підготували гості виховного закладу. Студенти Анастасія Латипова та Олексій Красов виконали низку вокальних композицій, а наприкінці свого виступу виконали пісню «Батьки та діти» разом із вихованцем дитячого будинку Владиславом Соломатіним.
Найбільше дітям сподобалося яскраве видовище - шоу мильних бульбашок. Крім того, під час зустрічі волонтери «Angels» влаштували дітям веселий танцювальний майстер-клас.
Наприкінці заходу вихованці дитячого будинку подарували студентам ЗНУ та волонтерам благодійної організації «Angels» виготовлені власноруч сувеніри, а вони, у свою чергу, віддячили дітям солодкими подарунками.

Юридичний факультет