Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у телевізійному марафоні «Пам'ять»

Представники ЗНУ взяли участь у телевізійному марафоні «Пам'ять»

13.05.2014 09:12 Акція

7 травня у приміщенні Запорізького академічного українського музично-драматичного театру імені Магара за ініціативи Обласної організації ветеранів та за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації відбувся п’ятнадцятий щорічний телемарафон «Пам’ять», присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На заході були присутні й представники адміністрації ЗНУ – перший проректор ЗНУ Олександр Бондар і помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова.
Метою телемарафону є вшанування подвигу ветеранів на фронтах, а також працівників тилу, солдатських вдів та дітей війни, які самовідданою працею наближали день Перемоги, відбудовували Батьківщину з руїн, заслужили глибоку шану та вдячність своїх нащадків і всього людства. Головна мета заходу - надати матеріальну та фінансову допомогу ветеранам війни для вирішення соціальних і побутових проблем.
Зібрані під час телемарафону кошти будуть використані на цільові адресні виплати найбільш потребуючим підтримки ветеранам і дітям війни у формі допомоги через обласні, міські та районні організації ветеранів. На сьогодні проект зібрав більше 740 тисяч гривень.
Представники нашого університету взяли активну участь в акції. Усього від ЗНУ було зібрано близько 18 тисяч гривень.
Хоча урочиста церемонія проведення телемарафону «Пам'ять» завершилася, ця благочинна акція триватиме до кінця травня.

Олена Ярошенко

Схожі новини