Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету зустрілися з ветераном Великої Вітчизняної війни Олександром Шороховим

Студенти юридичного факультету зустрілися з ветераном Великої Вітчизняної війни Олександром Шороховим

13.05.2014 09:31 Юридичний факультет зустріч День перемоги

Напередодні святкування Дня перемоги на юридичний факультет Запорізького національного університету завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Шорохов. Олександр Григорович зустрівся зі студентами 3 курсу, аби розповісти їм про події тієї страшної війни, а також про своє життя у повоєнний час.

Не випадково в передсвятковий день шановний ветеран вирішив поділитися спогадами саме зі студентами нашого вишу: на 5 курсі юридичного факультету навчається його онука Анна.
Під час зустрічі, на яку Олександр Шорохов завітав разом із дружиною Валентиною Степанівною і правнуком Микитою, він розповів присутнім не лише про своє життя, але й про написані ним 5 автобіографічних книг. У тому числі – про твори «Хлопець лісового селища», «Моє життя у сім’ї» й «Правда та вигадки про Велику Вітчизняну війну», у яких він правдиво відобразив історичні події тієї епохи й розповів про її історичних діячів.
Під час Великої Вітчизняної війни Олександр Григорович був лікарем на І Українському фронті, за роки війни він врятував більше ніж 1000 людських життів. У 1943 році сам був поранений у ногу, однак після одужання повернувся до лав Червоної армії, пройшов Україну, Польщу та Чехію, дійшов до Берліна. Його мужність та самовідданість були неодноразово відзначені орденами й медалями.
І зараз, майже через 70 років після Дня Перемоги, Олександр Григорович зі сльозами на очах згадує ту всеосяжну радість, яку відчув у 1945 році в Берліні, коли дізнався про те, що війна завершилася.
Насамкінець розмови Олександр Шорохов поділився зі студентами своїм занепокоєнням щодо сучасного становища України та побажав їм мирного неба над головою.

Таміла Тарасенко

Схожі новини