Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сучасні проблеми профілактики здоров’я жінок обговорили на факультеті соціальної педагогіки та психології

Сучасні проблеми профілактики здоров’я жінок обговорили на факультеті соціальної педагогіки та психології

13.05.2014 09:34 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП лекція

12 травня в рамках святкування Дня Матері в Україні на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася лекція «Профілактичні медичні огляди в житті сучасної жінки».

Лекцію підготувала і провела кандидат медичних наук Ірина Амро. Під час заходу значну увагу було приділено проблемам профілактичних медичних оглядів жінок, а також були розглянуті медичні та соціальні аспекти репродуктивного здоров'я, інноваційні технології в медицині.
За результатами лекції було проведено опитування серед її учасників з метою дослідження формуючого впливу цього заходу на уявлення студентів. Студенти відзначили, що даний захід носить інформаційний, мотиваційний і пізнавальний характер. Лекція може принести користь як для майбутньої професійної діяльності, так і для особистого життя, оскільки лектор у доступній формі висвітлила репродуктивну сферу жіночого організму і представила широкий спектр сучасних захворювань жінки. Доповідь супроводжувалась ілюстраціями.
Ірина Амро зупинилася на питаннях шкідливого впливу дієт на функціонування жіночого організму та небезпеки переривання вагітності у жінок. Євгенія Шарлай, студентка 4 курсу факультету СПП, висловила свою думку щодо прослуханої лекції: «Нам, майбутнім соціальним педагогам, важливо отримувати таку інформацію. Працюючи з молоддю у рамках програм із підготовки до шлюбу та сімейного життя ми будемо застосовувати ці знання, а також запрошувати фахівців для консультування дівчат із питань профілактики хвороб репродуктивної сфери жінок і чоловіків».
Як зазначила керівник Центру гендерної освіти факультету СПП, доцент Тетяна Голованова, даний захід є чи не першим у рамках міждисциплінарного співробітництва колег - факультету СПП в особі декана Ольги Пономаренко, Центру екологічної культури на чолі з Наталією Пічкур і Центру гендерної освіти ЗНУ.

Схожі новини