Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді театрали факультету СПП подарували студентам і викладачам ЗНУ хореографічну виставу

Молоді театрали факультету СПП подарували студентам і викладачам ЗНУ хореографічну виставу

13.05.2014 13:41 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП вистава

12 травня студентки магістратури спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології нашого університету підготували для усіх охочих хореографічну виставу за мотивами повісті Бориса Васильєва «А зірки тут тихі…»

Варто зазначити, що усі дійові особи театральної постановки на сьогодні вже є професійними акторами та працюють у Запорізькому академічному театрі Молоді, а також є учасниками Навчального театру кафедри акторської майстерності (викладач хореографії - кандидат педагогічних наук, доцент Іолана Гончаренко). Студентки підготували хореографічну виставу з нагоди святкування Дня Перемоги.
Магістрантки – Катерина Кошовник, Надія Вечеря, Тетяна Іщук, Аліса Божкова й Ілона Василенко – за допомогою танцю передали емоції та переживання головних персонажів повісті. Історія п’яти молодих дівчат, які, незважаючи на свій молодий вік та необізнаність у військовій справі, у часи Великої Вітчизняної війни мусили взяти до рук зброю та йти боронити власну Батьківщину, трансформувалась у безкінечний хаотичний рух подій, безперервний перехід драматичних сцен і досягла кульмінації – загибелі молодих зенітниць. Тему життя, любові, героїзму та смерті у такий незвичний спосіб студентки донесли до глядачів досить на високому рівні, за що присутні подякували шквалом оплесків, схвальними вигуками та викликом артисток «на біс».
Після закінчення вистави декан факультету ССП Ольга Пономаренко подякувала акторам за приємний і несподіваний подарунок і зазначила, що такий високий рівень акторської майстерності, який вони продемонстрували, у черговий раз свідчить і про рівень підготовки студентів у Запорізькому національному університеті не лише на факультеті СПП, а й на усіх його факультетах. А також Ольга Вікторівна виказала бажання, щоб студенти нашого вишу частіше відвідували вистави, адже театр – це не лише гра, це і виховання у собі певних якостей, поведінки й естетичних уподобань.

Ксенія Назаренко

Фото: студентки 3 курсу ЕПК спеціальності «Видавнича справа та редагування» Марії Чалої

Схожі новини