Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету зустрілися із запорізьким письменником і музикантом Валентином Терлецьким

13.05.2014 15:02 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет зустріч

13 травня першокурсники філологічного факультету Запорізького національного університету (напряму підготовки «Українська мова та література») зустрілися із запорізьким журналістом, критиком, письменником і музикантом Валентином Терлецьким.

На початку заходу доцент кафедри української літератури Валентина Ніколаєнко представила аудиторії гостя університету. Так, вона розповіла, що Валентин свого часу закінчив філологічний факультет тоді Запорізького державного університету, а потім розпочав журналістську кар’єру.
Сам Валентин Терлецький поділився зі студентами цікавими випадками зі свого життя, зокрема розповів про історію створеної ним групи «Декаданс», лідером якого є донині. Також під час зустрічі він виконав кілька власних пісень, акомпануючи собі на гітарі.
Крім того, Валентин презентував студентам свою нову поетичну збірку «П’ята пора року» та розповів їм про свою літературну творчість, зокрема про роман «Хмарочос», відзначений у номінації «Вибір видавців» конкурсу «Коронація слова-2012» Учасники зустрічі змогли поставити свої запитання гостю. Зокрема, їх цікавило, хто надихає його на творчість, а також вони розпитували про мрії письменника та його плани на майбутнє.
Зустріч із Валентином Терлецьким завершилася його автограф-сесією.