Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна зустріч з абітурієнтами Приморського району

Профорієнтаційна зустріч з абітурієнтами Приморського району

14.05.2014 09:29

Запорізький національний університет завжди допомагав і допомагає майбутнім абітурієнтам у здійсненні першого кроку до фахового самовизначення та самовдосконалення. Як вступити до університету й не схибити у виборі майбутньої спеціальності? Які складові історії та сучасності тієї чи іншої спеціальності варто знати? Які перспективи чекають на студента після закінчення вищого навчального закладу?

Відповіді на ці й інші запитання під час профорієнтаційних зустрічей і поїздок надає завідувач підготовчого відділення Запорізького національного університету Ірина Бакаленко. Цього разу Ірина Миколаївна та доцент кафедри російської філології філологічного факультету Іван Мацегора відвідали школи м. Приморська та Приморського району Запорізької області.
Ірина Миколаївна розповіла про наявні факультети та їх напрями підготовки, надала консультації щодо організаційних питань складання зовнішнього незалежного оцінювання, яке буде основною складовою вступної кампанії випускників загальноосвітніх навчальних закладів, докладно зупинилася на етапах вступу до університету. Іван Леонідович докладно розповів про напрями підготовки, які пропонує для абітурієнтів філологічний факультет. Враховуючи специфіку Приморського району у школярів виникло чимало запитань щодо напряму підготовки «філологія: професійне спрямування переклад (українська, російська, болгарська мови)». Від представників ЗНУ школярі отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, переконалися в тому, що студентське життя є цікавим і насиченим.
У процесі такого профорієнтаційного спілкування Ірина Миколаївна завжди намагається надати учням можливість зрозуміти, що ЗНУ є близьким для них, відкритим до спілкування, що до університету можна вступити, навчатися та здобути якісну вищу освіту. Учнів 9–10 класів, які тільки визначаються з вибором свого майбутнього вищого навчального закладу, було запрошено на екскурсії студентським містечком, нашими музеями, лабораторіями, навчально-науковими центрами, а також на підготовчі курси, які традиційно розпочнуть свою роботу в жовтні 2014 року.
Усі учні отримали рекламно-інформаційні матеріали про Запорізький національний університет, його факультети та додаткові освітні послуги. Особливе зацікавлення в абітурієнтів викликала інформація про можливість отримання відповіді на запитання про вступну кампанію 2014 року та зовнішнє незалежне оцінювання у соціальній мережі Вконтакті у групі «Абітурієнт ЗНУ».