Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ отримали сертифікати Центру вивчення іноземних мов

Викладачі ЗНУ отримали сертифікати Центру вивчення іноземних мов

14.05.2014 12:49 Центр вивчення іноземних мов Ректорат Відділ аспірантури і докторантури ЗНУ Випускний

14 травня у Запорізькому національному університеті відбулося вручення сертифікатів 54 викладачам, аспірантам і докторантам, які пройшли навчання в Центрі вивчення іноземних мов за програмою «Мовна підготовка викладачів (англійська мова)».

На початку заходу до присутніх звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Англійською мовою він привітав випускників і зазначив, що наполеглива праця та прагнення до самовдосконалення викладачів нашого університету – це важливий крок до перетворення ЗНУ на регіональний виш європейського зразка. Крім того, Микола Олександрович запросив викладачів продовжити вивчення іноземної мови на наступних етапах для підвищення свого рівня володіння мовою, але вже у бюджетних групах.
Зі словами привітань до учасників заходу звернулись також керівник Відділу аспірантури і докторантури ЗНУ, професор Геннадій Васильчук і директор Центру вивчення іноземних мов ЗНУ Наталія Костенко.Вони висловили слова подяки викладачам Центру вивчення іноземних мов Марині Воробйовій, Анжелі Волковій, Світлані Вавіліній, Дар’ї Лазаренко, Катерині Радіоновій та Марії Сільчук за висококваліфіковану підготовку викладачів немовних факультетів ЗНУ.
Курс «Мовна підготовка викладачів» був впроваджений у Центрі вивчення іноземних мов ЗНУ для науково-педагогічних працівників немовних факультетів. Його мета – підготовка викладачів до участі у міжнародних конференціях, програмах обміну та стажуваннях, розвиток комунікативних навичок з англійської мови для спілкування в міжнародному освітянському просторі.
Цього року до навчання за програмою «Мовна підготовка викладачів» було залучено 56 викладачів із таких факультетів: юридичний (16), соціології і управління (11), історичний (7), філологічний (6), біологічний (5), журналістики (5), економічний (3), Економіко-правничий коледж (2), менеджмент (1).
Наприкінці курсу були проведені кваліфікаційні іспити за стандартизованими тестами та визначено рівні володіння англійською мовою згідно Загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти. Так, 9 слухачів курсу отримали сертифікати рівня «А1» (Starter), 27 – рівня «А2» (Elementary), 14 – рівня «В1» (Pre-Intermediate), 4 – рівня «В2» (Intermediate).
Варто зазначити, що більше 40 викладачів нашого університету планують продовжувати підвищувати свій рівень володіння англійською мовою у наступному навчальному році.

Олена Ярошенко

Схожі новини