Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців ігор відкритого кубка ЗНУ з баскетболу

У ЗНУ визначили переможців ігор відкритого кубка ЗНУ з баскетболу

14.05.2014 16:01 Закриття турніру з баскетболу до Дня Перемоги

14 травня у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ відбулись останні завершальні ігри відкритого кубка ЗНУ з баскетболу, присвяченого Дню Перемоги, та урочисте закриття VI традиційного баскетбольного турніру серед студентських команд і нагородження переможців і призерів змагання.

Нагадаємо, що упродовж трьох днів - з 12 по 14 травня - чотири баскетбольні команди - Запорізького національного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету, Сумського державного університету та Класичного приватного університету - змагались між собою за перше місце. Кожного дня між командами відбувалося по дві гри, за результатами яких і буди визначені переможці.
Так, 13 травня відбулися командні зустрічі між гравцями Класичного приватного університету та Мелітопольського державного педагогічного університету, що закінчилась з рахунком 106:68 на користь КПУ, а також між збірними ЗНУ та Сумського державного університету, яка закінчились з рахунком 69:54 на користь ЗНУ. В останній день змагань на баскетбольному майданчику зустрілися команди Сумського державного університету та Мелітопольського державного педагогічного університету. Їх гра закінчилась з рахунком 84:76 на користь Сумського державного університету. Змагання між збірними ЗНУ і КПУ закінчились рахунком 84:79 та перемогою команди ЗНУ.
Таким чином, за результатами турнірної таблиці в цих змаганнях звання чемпіонів VI традиційного баскетбольного турніру серед студентських команд отримала команда ЗНУ, друге місце посіла команда КПУ, а третє місце - команда Сумського державного університету. Усі призери та переможці отримали медалі, грамоти та кубки. Крім того, були відзначені цінними подарунками і кращі гравці цих змагань. Так, кращим захисником став Андрій Єрмоленко (ЗНУ), кращим нападником турніру – Віталій Ігнатченко (Сумський державний університет), кращим центровим – Денис Кошовець (КПУ), а кращим гравцем - Томас Камусакі (Мелітопольський державний педагогічний університет).
В церемонії урочистого закриття турніру та нагородженні переможців взяли участь перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, директор СК ЗНУ Михайло Протас. Із щирими словами привітань Олександр Бондар звернувся до усіх учасників змагань і вболівальників, побажав їм якомога більше спортивних перемог, здоров’я та благополуччя. До його слів приєднався і декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, який зазначив, що гра була дуже цікавою, а учасники змагань продемонстрували високу спортивну майстерність.

Олена Переверзєва