Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кандидат на посаду Президента України Ольга Богомолець: «Майбутнє України залежить від кожного з нас»

Кандидат на посаду Президента України Ольга Богомолець: «Майбутнє України залежить від кожного з нас»

14.05.2014 16:43 Університет зустріч

14 травня кандидат на посаду Президента України Ольга Богомолець зустрілася з викладачами та студентами Запорізького національного університету. За словами самої Ольги Вадимівни, причиною її візиту до нашого вишу стало бажання почути думку студентської та викладацької аудиторії щодо актуальних політичних питань, аби надалі врахувати її у своїй політичній діяльності.

На початку заходу ректор ЗНУ, професор Микола Фролов, представляючи Ольгу Богомолець присутнім, зазначив, що зустрічі з цікавими й авторитетними людьми стали доброю традицією для нашого університету. За його словами, студенти нашого вишу з нетерпінням очікують на можливість поставити свої запитання впливовим особистостям, від яких залежить майбутнє держави, тож щиро зраділи нагоді поспілкуватися з Ольгою Богомолець.
Ольга Вадимівна запропонувала присутнім на заході провести зустріч у форматі діалогу. Вона наголосила, що дуже цінує їхню думку, адже саме таке живе спілкування допомагає їй визначитися з найголовнішими векторами майбутнього реформування та розбудови нашої країни.
«Люди на Майдані боролися за зміну корумпованої системи, а не за зміну облич, – наголосила вона у своєму виступі. – Якщо ми не змінимо нашу державу зараз, провівши реформування в усіх найважливіших галузях, то ми не змінимо її ніколи. І ці зміни, та й саме майбутнє України, залежать від кожного з нас».
Головною метою реформування усіх галузей життєдіяльності країни вона вбачає у знищенні корупційної системи та створенні уряду, який би слугував народу. Лише за таких умов, на думку Ольги Вадимівні, суттєво покращиться рівень життя населення України та його соціальний захист.
Як зазначила пані Ольга, ще під час перебування на Майдані в Києві, де вона надавала медичну допомогу по обидві боки барикад – як майданівцям, так і військовим, які виконували накази влади, – її просили висунути свою кандидатуру на посаду Президента України як вільного кандидата, який не залежить від жодної політичної партії чи олігархічного клану. Тоді ж почалося формування штабів волонтерів на підтримку Ольги Богомолець у всіх областях країни.
Під час заходу свої запитання Ользі Вадимівні поставили викладачі та студенти різних факультетів ЗНУ. Так, їх цікавили такі питання: шляхи реформування медичної та освітньої галузей; шляхи подолання кризи, які бачить Ольга Богомолець; принципи, якими варто керуватися під час формування уряду; її точка зору на майбутнє Криму, які саме труднощі сприяли формуванню її характеру тощо.
Наприкінці зустрічі ректор ЗНУ Микола Фролов подякував Ользі Вадимівні за цікаву й відверту розмову, а також запевнив гостю університету, що представники ЗНУ здатні не лише до гострих запитань, але й до конструктивної праці на благо нашої держави.

Таміла Тарасенко

Схожі новини