Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології обговорили розвиток сучасної запорізької літератури в контексті світової культури

На факультеті іноземної філології обговорили розвиток сучасної запорізької літератури в контексті світової культури

15.05.2014 11:33 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології зустріч

На факультеті іноземної філології Запорізького національного університету провели відкрите заняття, присвячене місцю творів сучасних запорізьких авторів у контексті світової літератури. Студенти 4 курсу спеціальностей «Англійська мова та література», «Німецька мова та література» і «Французька мова та література» під керівництвом доцента кафедри німецької філології і перекладу Валентини Ботнер розглянули роман «Зозулята зими» Дари Корній і Тали Владмирової, а також згадали про поезію запорізьких письменників Олеся Барліга й Анни Лупинос.

На захід завітали редактор Обласної академічної газети «Запорізький університет» (ЗНУ) Таміла Тарасенко (псевдонім – Тала Владмирова), журналіст ТРК «Запоріжжя» Олесь Барліг і голова літературного об’єднання Запорізького відділення Спілки письменників України Анна Лупинос.
На початку заняття доцент кафедри німецької філології і перекладу Валентина Ботнер нагадала присутнім про основні тенденції сучасної світової літератури та про головні ознаки постмодернізму ХХІ століття і запропонувала їм розглянути твір «Зозулята зими» з літературознавчої точки зору. У виступах студентів йшлося про структуру та мову роману, його інтертекстуальність та міфопоетику.
Наприкінці заходу всі охочі змогли поставити запитання авторці твору. Зокрема, студентів цікавило, чи важко Талі Владмировій було писати у співавторстві зі львівською письменницею Дарою Корній, подальші творчі плани авторів роману та долі окремих героїв «Зозулят зими».
Також Валентина Савелівна пообіцяла студентам на початку наступного року влаштувати подібне заняття, присвячене літературознавчому дослідженню поезії Олеся Барліга й Анни Лупинос.

Схожі новини