Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася виставка наукових досягнень математичного факультету

У ЗНУ відбулася виставка наукових досягнень математичного факультету

15.05.2014 13:48 Все Факультети Математичний Математичний факультет виставка

15 травня на математичному факультеті Запорізького національного університету відбулася виставка наукових досягнень, приурочена до святкування Дня науки.

Кожен охочий мав можливість переглянути навчально-методичні посібники, збірники тез доповідей і наукові видання викладачів математичного факультету ЗНУ.
Окрему частину виставки складали збірники наукових праць «Вісник ЗНУ» за 2006-2013 н.р. на тему «Математичне моделювання і прикладна механіка» (фізико-математичні науки), а також наукові фахові видання університетів України й іноземні видання.
Крім того, на виставці можна було ознайомитися з документами, що засвідчують наукові досягнення та відкриття викладачів математичного факультету. Так, були представлені свідоцтвам про реєстрацію авторського права на твір від Державної служби інтелектуальної власності.
У 2014 навчальному році викладачі нашого університету зареєстрували авторські права на три комп’ютерні програми: «Автоматизована система «Stability»», «Система автоматизованого проектування «qMesher»» та «Система автоматизованого проектування «FORTU-FEM»». Авторами цих комп’ютерних програм стали Віктор Грищак, Сергій Гоменюк, Сергій Гребенюк, Юрій Тамуров, Сергій Чопоров, а також Андрій Лісняк.

Олена Ярошенко

Схожі новини