Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вперше відбувся міжнародний екзамен на знання англійської мови IELTS

У ЗНУ вперше відбувся міжнародний екзамен на знання англійської мови IELTS

15.05.2014 14:19 Міжнародний екзамен на знання англійської мови IELTS Центр вивчення іноземних мов

10 травня на базі ЗНУ група претендентів на отримання міжнародного сертифіката (International English Language Testing System) склала екзамен на знання англійської мови. Такий захід вперше проходить у ЗНУ в рамках співробітництва Центру вивчення іноземних мов та представництва міжнародної організації з питань культури та освіти Об’єднаного королівства Великобританії British Council у м. Києві.

Міжнародний екзамен на знання англійської мови (IELTS) відкриває широкі можливості для навчання, стажування та працевлаштування у більш ніж 125 країнах світу. Оцінювання відбувається за дев’ятибальною системою, проте для вступу до ВНЗ в англомовній країні іноземцям достатньо скласти екзамен на 6-7 балів.
У числі 63 екзаменованих у ЗНУ осіб були представники не тільки Запорізької, а й Херсонської області. Міжнародний екзамен проходив в аудиторіях 2 навчального корпусу, де були створені належні умови для його проведення відповідно до міжнародних стандартів. До нашого вишу з цією метою завітали четверо представників British Council: 2 супервайзерів і 2 екзаменаторів, імена яких не називаються. Від ЗНУ відповідальними за організацію та проведення заходу виступили директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко та завідувач відділу аспірантури і докторантури Геннадій Васильчук.
Процедура екзаменування тривала за регламентом майже цілий день і складалася з двох частин: письмової (8.00–12.00), яка включала аудіювання, читання неадаптованих текстів і написання двох творів англійською мовою, та усного опитування (12.00-20.00). Аудіозаписи усних відповідей і письмові роботи були надіслані на перевірку до культурно-освітнього центру British Council у Веливобританії. Остаточні результати будуть відомі 23 травня.

За словами директора Центру вивчення іноземних мов Наталії Костенко, іноземні партнери залишилися задоволеними організацією проведення міжнародного екзамену та вже обговорюється питання про подальший розвиток і розширення співробітництва між British Council та ЗНУ на наступний рік. Окрім проведення міжнародних екзаменів на базі нашого вишу розглядаються питання щодо можливості закордонних стажувань для представників університету й отримання методичних і навчальних матеріалів. Також на базі Центру вивчення іноземних мов ЗНУ продовжується підготовка до складання міжнародного екзамену IELTS за програмою поглибленого вивчення англійської, надається допомога у реєстрації та оформленні необхідних документів для участі у екзаменах і програмах British Council.
Протягом поточного навчального року у Центрі вивчення іноземних мов ЗНУ пройшли навчання та курси з підвищення кваліфікації 2 групи представників нашого університету («Школа педагогічної майстерності», яка діє на бюджетній основі), працювали також платні двомісячні курси з інтенсивного вивчення англійської мови та підготовки до екзамену на знання англійської. У числі осіб, які складали міжнародний екзамен IELTS на базі ЗНУ у цьому році, було 14 представників нашого університету - 5 викладачів і 9 студентів факультету іноземної філології.

Олена Хлистун

Схожі новини