Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Книжковий фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнився 350 книгами

Книжковий фонд Наукової бібліотеки ЗНУ поповнився 350 книгами

16.05.2014 10:46 Наукова бібліотека ЗНУ громадська організація «Запорізький вектор»

Саме на День науки до Наукової бібліотеки ЗНУ надійшов безцінний подарунок від громадської організації «Запорізький вектор» і Благодійного фонду «Фонд добрих справ» - 350 книг - наукова та навчальна література з різних галузей знань, зокрема юриспруденції, економіки, журналістики, а також енциклопедична література та матеріали для підготовки вступників до ВНЗ.

У холі Наукової бібліотеки ЗНУ на урочисту процедуру передачі книг зібралися представники ректорату ЗНУ – перший проректор Олександр Бондар і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, співробітники Наукової бібліотеки на чолі з її директором Валентиною Герасимовою, представники громадської організації «Запорізький вектор», міських ЗМІ, студенти університету й Економіко-правничого коледжу.
Це не перший спільний проект, який відбувся завдяки співробітництву Наукової бібліотеки ЗНУ із громадською організацією «Запорізький вектор». Як зазначила директор Наукової бібліотеки Валентина Герасимова, новітня література сьогодні досить недешева, і дозволити собі купувати книжки, аби знайомитися з останніми досягненнями вітчизняної та закордонної наукової думки, може не кожен. Тому ця подія – свято як для бібліотекарів, так і для студентів і викладачів ЗНУ. Це дозволить представникам нашого вишу, а також усім користувачам університетської бібліотеки ознайомитися з новітніми розробками, дослідженнями та поглибити свої фахові знання. Керівники університету та Наукової бібліотеки висловили вдячність представникам «Запорізького вектору» та «Фонду добрих справ» в особі голови цих організацій, першого проректора ЗНТУ Володимира Прушківського за співпрацю та допомогу у забезпеченні навчального процесу актуальною і потрібною літературою.

Олена Хлистун

Схожі новини