Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фізичний факультет ЗНУ святкує свій день народження

Фізичний факультет ЗНУ святкує свій день народження

16.05.2014 11:39 Брейн-ринг фізичний факультет

16 травня до Дня фізичного факультету, який відзначає свій 24 день народження, керівництво факультету, викладачі та студенти підготували урочисту програму, до якої увійшли й інтелектуальні, і спортивні змагання, а також святковий концерт. Ще зранку студенти прикрасили повітряними кульками та плакатами перший корпус, а перед самою будівлею крейдою намалювали вітання для студентів і викладачів рідного факультету.

Святкування Дня фізичного факультету розпочалося проведенням інтелектуальної гри «Брейн-ринг», в якій взяли участь кращі команди викладачів і студентів. Ведучим заходу виступив декан фізичного факультету Андрій Андрєєв і студент 3 курсу, голова НТСА фізичного факультету Дмитро Карпенко.
На початку заходу студентів і викладачів привітав зі святом декан факультету Андрій Андрєєв, який побажав їм натхнення у наукових досягненнях, успіхів і творчої наснаги.
Серед гравців команди студентів – представники 1 курсу напряму підготовки «Прикладна фізика», а також переможці факультетського чемпіонату з «Брейн-рингу», який проводився протягом навчального року: Роман Лутай (капітан), Олексій Чабан, Юрій Радєв, Андрій Товстановський, Володимир Хуповка, Сергій Вовк.
До команди викладачів фізичного факультету увійшли: заступник декана з навчальної роботи Анатолій Кулинич, заступник декана з наукової роботи Олександр Багрійчук, заступник декана з профорієнтаційної роботи Ірина Даценко, професор кафедри фізики та методики її викладання Юрій Мінаєв, завідувач кафедри фізики напівпровідників Олександр Яновський (капітан), інженер кафедри фізики металів Андрій Вахлаєв-Висоцький.
Експертну раду, яка вирішувала всі спірні питання, очолив завідувач кафедри прикладної фізики Валерій Міщенко. Також до неї увійшли доцент кафедри фізики та методики її викладання Олексій Осипов та доцент кафедри прикладної фізики Валентин Сніжний. Офіційними спостерігачами стали: заступник декана з виховної роботи Павло Долгорукий та голова студентської ради факультету Катерина Письменна.
Після оголошення правил гри студенти та викладачі розпочали інтелектуальні змагання, які складалася з двох раундів. Під час гри студенти активно підтримували обидві команди гучними оплесками. За підсумками обох раундів рахунок між командами був рівний. Тож долю переможця, якою у результаті стала команда викладачів фізичного факультету, визначило додаткове запитання. Усі учасники команд отримали солодкі подарунки, які вручив декан фізичного факультету Андрій Андрєєв.

Олена Переверзєва

Схожі новини