Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті відбувся футбольний матч між студентами молодших і старших курсів

На фізичному факультеті відбувся футбольний матч між студентами молодших і старших курсів

16.05.2014 14:33 фізичний кубок змагання

Святкові заходи з нагоди Дня фізичного факультету продовжились у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ, де відбувся футбольний матч на Кубок декана. У ньому взяли участь дві команди, учасниками яких стали студенти молодших (1-2) та старших (3-5) курсів. Головним суддею змагання став заступник декана з виховної роботи Павло Долгорукий.

Розпочався турнір із привітань декана фізичного факультету Андрія Андрєєва, який побажав учасникам команд успіхів і результативної гри, а вболівальникам - отримати задоволення від яскравого змагання. Крім того, керівництво деканату фізичного факультету виразило подяку представникам Спортивно-оздоровчого комплексу за допомогу в організації змагань. Також до привітань приєднався директор СК Михайло Протас, який побажав у День фізичного факультету перемоги найсильнішій команді.
У залі зібралась велика кількість вболівальників, глядачів і любителів футболу, які гучно підтримували обидві команди. Найактивніші вболівальники отримали від деканату подарунки.
Упродовж спортивного заходу обидві команди продемонстрували досить рівне суперництво, динамічну та активну гру як нападаючих, так і захисників. Перший тайм закінчився рахунком 3:2 на користь молодших курсів. Під час матчу були і травми, і падіння, і жовті картки, але команди показали яскраву гру. У другому таймі ініціативу перехопила команда старших курсів, але в кінці матчу рахунок зрівнявся 4:4, тому долю змагання вирішила серія пенальті. Тож, із рахунком 8:7 в результаті жорсткої боротьби перемогу і кубок декана факультету здобула команда молодших курсів.

Олена Переверзєва

Схожі новини