Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов обговорив зі студентами актуальні питання життєдіяльності нашого вишу

Ректор ЗНУ Микола Фролов обговорив зі студентами актуальні питання життєдіяльності нашого вишу

16.05.2014 14:39 Ректор Студентська рада зустріч

16 травня в Запорізькому національному університеті відбулася чергова зустріч ректора Миколи Фролова з представниками студентського активу нашого вишу на чолі із головою Студентської ради Ольгою Лебедєвою. На заході також були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів та начальник Відділу виховної роботи Світлана Кондратенко.

Зустріч проходила у форматі діалогу між керівництвом університету та представниками студентства нашого вишу. Голови студентських рад факультетів ЗНУ заздалегідь підготували список запитань, які на сьогодні є найбільш актуальними.
Ректор Микола Фролов дав відповідь на низку питань, пов'язаних із соціальною галуззю. Так, він повідомив учасникам зустрічі, що вже проведено індексацію стипендій. Також Микола Олександрович озвучив схвальну позицію керівництва вишу щодо тих студентів старших курсів, які поєднують навчання на денному відділенні з роботою за фахом. Крім того, завдяки процесу модернізації з 1 вересня студенти ЗНУ будуть мати доступ до електронних варіантів курсів лекцій усіх викладачів нашого вишу, що має полегшити процес навчання.
На питання щодо шляхів заохочення до навчання студентів-контрактників Микола Фролов і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зійшлися на думці, що серйозне ставлення до навчання й оволодіння корисними навичками – це справа внутрішньої мотивації та відповідальності кожного студента. Крім того, Олександр Іванович зазначив, що в майбутньому при недбалому ставленні до навчання студенти, у тому числі й ті, які навчаються за кошти юридичних і фізичних осіб, змушені будуть повторно вивчати погано засвоєні курси.
Також під час зустрічі Микола Олександрович поділився зі студентами планами щодо благоустрою території студентського містечка та ремонту навчальних корпусів нашого вишу, пояснив свою позицію щодо пропозицій, пов’язаних із дрібним ремонтом і побутом студентів. Також ректор зазначив, що в ЗНУ на практиці реалізується гасло «Університет – для студентів». Однак це означає не лише створення комфортних умов для навчання і відпочинку студентів, але й передбачає їх дорослість і відповідальність у ставленні до навчального процесу й у збереженні університетського майна.
Олександр Гура запропонував головам студентських рад факультетів об’єднати свої зусилля з професорсько-викладацьким колективом вишу для проведення профорієнтаційної роботи. На його думку, до цього виду діяльності мають долучитися кращі студенти ЗНУ. Олександр Іванович зазначив, що абітурієнтам важливо почути обґрунтовану думку старших товаришів щодо переваг вступу до певного вишу. Також він зазначив, що майбутнє вітчизняної освіти – за науково-дослідними університетами. Саме тому студентам варто активніше долучатися до наукової діяльності, а в нашому ВНЗ потрібно створити підрозділ, який би займався розробкою та впровадженням стартапів, процесом комерціалізації наукових розробок тощо.
Наприкінці зустрічі Микола Фролов висловив сподівання, що на всіх факультетах вже налагоджено плідний зв'язок між деканатами та студентським активом. Також Микола Олександрович закликав представників студентства звертатися зі своїми важливими проблемами та питаннями до нього особисто або до його заступників.

Таміла Тарасенко

Схожі новини