Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Вибір Президента України – це вибір між світоглядами розвитку України, а не між прізвищами кандидатів»

«Вибір Президента України – це вибір між світоглядами розвитку України, а не між прізвищами кандидатів»

19.05.2014 10:22 Візит зустріч

17 травня до Запорізького національного університету завітала кандидат на посаду Президента України Юлія Володимирівна Тимошенко.

На початку зустрічі до присутніх звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він привітав усіх зі святом Дня Європи та запросив шановну гостю до слова.
Юлія Володимирівна привітала керівництво університету, представників професорсько-викладацького складу та студентів нашого вишу зі святом, зазначивши, що Україна - єдина країна, яка не є членом Європейського Союзу, але в якій щороку відзначається День Європи. Вона подякувала студентам ЗНУ за те, що вони підтримують цю гарну традицію.
Далі Юлія Тимошенко представила головні принципи своєї передвиборчої програми та її мету. У планах кандидатки - створення принципово нових правил управління країною за участю громадян і громадського суспільства, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, запровадження «розумних податків», ліквідація корупції та створення розвиненої економіки, максимальна підтримка регіонів, запровадження чесної судової системи та багато іншого. Вона розповіла, що найперше, що вона зробить у разі обрання її на посаду Президента, це забезпечить національну безпеку й оборону країни. Також вона пояснила присутнім, як працюють економічні санкції, запроваджені США та ЄС проти Російської Федерації.
Юлія Володимирівна зазначила, що Україна – це душа Європи, яка на власному прикладі довела усьому світові, що в нашій державі керуються європейськими цінностями та готові відстоювати їх. Наш народ по праву можна вважати європейським, адже під час подій на Майдані Незалежності українці показали, що головним для них є право на свободу думки та свободу вибору. Юлія Тимошенко наголосила, що, маючи такий дух і прагнення, Україна вже у найближчому майбутньому стане членом Європейського Союзу.
Після виступу Юлії Володимирівни усі охочі мали можливість поставити їй свої питання. Серед іншого студентів цікавило: принципи Юлії Тимошенко, якими вона керується, йдучи на посаду голови держави; заходи та реформи, направлені на підйом економіки країни та стабілізацію політичного становища; головні зміни, які планує впроваджувати кандидатка задля подолання кризи у суспільстві; ставлення Юлії Володимирівни до сучасної політики тимчасового керівництва України й політики РФ та інше.
Наприкінці зустрічі Юлія Володимирівна побажала студентам вибудовувати Європу в Україні, адже за молоддю - майбутнє нашої країни.

Ксенія Назаренко

Схожі новини