Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету презентували Італію на Дні Європи

Представники економічного факультету презентували Італію на Дні Європи

19.05.2014 12:45 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято

17 травня представники економічного факультету Запорізького національного університету взяли участь в урочистих святкуваннях Дня Європи. День Європи – це свято миру та добросусідства між європейськими країнами. Святкування Дня Європи у Запорізькому національному університеті стало доброю традицією для викладачів, співробітників, студентів і гостей нашого вишу.

Зранку на території Запорізького національного університету було побудовано справжнє «європейське містечко». На площі працювали тематичні намети, у кожному з яких гості свята могли ознайомитися з багатьма країнами Європи, їх традиціями, скуштувати страви національної кухні, отримати етнографічні сувеніри, послухати етнічну музику, отримати інформацію про можливість участі в освітніх програмах академічних обмінів.
Економічний факультет на цьому святі традиційно представляє Італію. Одягнуті у футболки з патріотичними італійськими кольорами – зеленим, білим і червоним, економісти взяли участь у справжньому танцювальному флешмобі, під час якого було представлено розмаїття сучасних і національних танців різних країн, зокрема Італії.
Під час концерту звучали пісні українською, російською, англійською, французькою, іспанською та іншими мовами. Студентка 2 курсу економічного факультету Маргарита Піун презентувала пісню польською мовою під назвою Dłoń. Завершився концерт чудовим співом студентки 4 курсу Аліни Сур.
Цього року дівчата-економісти були одягнені в сукні з національною символікою Італії, що не могло не привернути увагу глядачів. Серед відвідувачів «європейського містечка» економісти розповсюджували презентаційні матеріали про Італію та про інтеграційні процеси, які відбуваються в Європейському Союзі, зокрема про майбутнє асоційоване членство України в ЄС. Усі охочі могли не лише розважитися, потанцювати під музичний супровід веселого ді-джея, але й дізнатися багато цікавого про Італію – її економіку, міграційні можливості, особливості національної кухні, свята, кіноіндустрію.
У національному наметі економічного факультету можна було скуштувати канапе із сиром, оливками, виноградом, шинкою, дуже смачний італійський пиріг із фруктами. А для всіх охочих була запропонована можливість сфотографуватися з зіркою італійського кіно Андріано Челентано.
Святкування Дня Європи надовго залишиться в пам`яті викладачів і студентів економічного факультету. Вони з нетерпінням чекатимуть наступної можливості продемонструвати своє почуття європейської єдності.

Аліна Осаул,
заступник декана економічного факультету ЗНУ з міжнародної діяльності

Схожі новини