Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет зустрів гостей на Дні Європи (+фоторепортаж)

Запорізький національний університет зустрів гостей на Дні Європи (+фоторепортаж)

19.05.2014 12:55 День Європи свято

17 травня на площі біля 2 навчального корпусу зібралися представники адміністрації, професорсько-викладацького та студентського складу нашого університету, а також гості заходу, аби відзначити вже традиційне для нашого вишу свято – День Європи. У цей день звичаї та культуру різних країн Європи представили 17 тематичних наметів – Франції, Туреччини, Греції, Болгарії, Польщі, Ірландії, Італії, Грузії й, звичайно ж, України.

Організаторами свята стали представники Центру культури ЗНУ за підтримки фахівців Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами.
Усіх присутніх зі святом привітали: перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак, перший заступник голови Обласної ради Світлана Абдурахманова, заступник міського голови Валерій Еделєв, ректор ЗНУ Микола Фролов, генеральний консул Республіки Польща у Донецьку Якуб Волонсевич. У свої промовах вони зазначили, що сьогодні не має жодних сумнівів у європейському майбутньому сучасної молоді і саме їй належить впроваджувати нові стандарти життя в нашій країні.
Ведучими заходу виступили учасники студії «СТЕМ-МС» Юлія Чеборай, Микола Копиловський і Дар’я Рупасова.
На початку заходу учасники хору Центру культури ЗНУ виконали гімн України, а учасниця вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ Єлизавета Верба – гімн Європи. У цей час студенти нашого вишу підняли прапори України та Євросоюзу.
Для учасників та гостей свята студенти нашого вишу та Запорізького національного технічного університету підготували яскравий та феєричний флешмоб «Єднання нації», який зірвав вибух оплесків.
У святковій концертній програмі участь взяли як артисти ЗНУ, так і міста Запоріжжя. Музичний супровід створювали ді-ждеї - Dj Shepard та Dj Play.
Пісні різними мовами гостям заходу подарували учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ: Олексій Ворожеєв, Маргарита Піун, Анна Соловйова, Тетяна Котова, Євгеній Науменко, Аліса Кривошеєва, Євгеній Славинський та Аліна Сур.
Народні танці різних країн – гопак, сиртакі та інші – подарували присутнім учасники хореографічного колективу «D.A.L.S» Центру культури ЗНУ.
Багато уваги відвідувачів Євромістечка привернули до себе учасники шотландського фольклорного колективу «Alba gu brath» - студенти історичного факультету, вбрані в національні шотландські костюми.
Під час святкових заходів гості змогли більше дізнатися про європейські держави, ознайомитися з культурою та традиціями країн Європи, сфотографуватися з «представниками різних країн», скуштувати найвідоміші національні страви.

Ксенія Назаренко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини