Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулося засідання круглого столу «Європейське покликання України»

В ЕПК відбулося засідання круглого столу «Європейське покликання України»

19.05.2014 09:06 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК круглий стіл

16 квітня напередодні Дня Європи представники Економіко-правничого коледжу провели засідання круглого столу «Європейське покликання України». Співорганізаторами заходу виступили представники Центру європейської інформації у м. Запоріжжя на чолі з його директором Валентиною Герасимовою.

Модератором заходу став відповідальний за наукову роботу ЕПК, голова Європейського клубу «Європейська молодь Запоріжжя» ЕПК Максим Носик.
Від імені директора ЕПК Олени Грибанової та директора Центру європейської інформації у м. Запоріжжі Валентини Герасимової він привітав учасників засідання зі святом, що наближається, та наголосив на важливості теми засідання круглого столу з огляду на сучасну політичну ситуацію України.
Студенти переглянули документальний фільм, присвячений захисту прав людини в Європі та світі.
Свої доповіді під час засідання представили 5 студентів коледжу. Так, Олена Швець (1 курс, гр. К 34-13) представила роботу на тему «Україна в європейському та світовому просторі»; Наталія Рахманіна (1 курс, гр. К 33-13) презентувала дослідження на тему «Молодь України: за чи проти ЄС?»; правове поле Європейського Союзу дослідила студентка 1 курсу, гр. К 34-13 Дарина Шурига. Ольга Різенко (1 курс, гр. К 33-13) розповіла присутнім про ЗМІ на теренах України та Євросоюзу у порівняльному спектрі. Останнім свою роботу «Митний союз: проблеми розбудови та перспективи розширення ЄврАзЕС» представив студент 1 курсу, гр. К 34-13 Андрій Цибульський.
Наприкінці заходу Максим Носик подякував усім за плідну роботу та запросив студентів до участі у наступних наукових заходах, які проводять представники Економіко-правничого коледжу.

Ксенія Назаренко

Схожі новини