Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Сонце, свобода та маленька квітка» - на клумбах ЕПК

«Сонце, свобода та маленька квітка» - на клумбах ЕПК

19.05.2014 09:12 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж клумба

Колись Г. Х. Андерсен написав: «Щоб жити, потрібне сонце, свобода та маленька квітка». Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ цю ідею вирішили втілити у життя, організувавши невеличку квіткову клумбу поряд із 2 навчальним корпусом.

У представників адміністрації коледжу і директора студентського містечка Армена Мхітаряна нещодавно виникла ідея спільними зусиллями створити ще один квітник на території нашого університету.
До речі, ділянка, де було вирішено організувати клумбу ЕПК, раніше вважалася неродючою, і тут окрім газонної трави нічого не росло. Студенти коледжу на чолі із заступником директора ЕПК з виховної роботи Інною Кириловою охоче підтримали творчу ідею і вирішили зробити цю місцину більш привабливою для очей і прикрасити її квітами та зеленими насадженнями.
Процес підготовки до створення клумби виявився не таким легким, яким вважався спочатку: треба було підготувати землю на ділянці й очистити її від каміння, потім завезти чорнозем і створити новий, родючий шар ґрунту. У створенні клумби окрім студентів взяли участь також працівники університету - садівник Віктор Баранов та інші співробітники 2 навчального корпусу. Вони допомагали студентам правильно висаджувати рослини та консультували, як за ними доглядати.
Найбільш активну участь у створенні квітника взяли першокурсники ЕПК спеціальностей «Фізичне виховання» та «Бухгалтерський облік». А от окрему подяку від імені керівництва коледжу отримала Дар’я Немченко, яка попіклувалася про дизайн та естетичні моменти зеленої композиції.
Загалом на земельній ділянці ЕПК студентами було висаджено близько 20 різних багаторічних квітів. У майбутньому планується поповнювати квітник новими видами рослин. Окрім того, є задум висадити їх таким чином, аби утворився напис «Економіко-правничий коледж».
Відтепер поблизу 2 навчального корпусу поряд із клумбою факультету журналістики будуть красуватися квіти ЕПК і радувати око кожного, хто проходить повз неї. Сподіваємося також, що з кожним роком квітів тут ставатиме більше, а клумби будуть пишнішими, а відтак і кількість студентів у коледжі збільшуватиметься!
Якщо у вас є ідея або бажання взяти участь у подальшому формуванні клумби ЕПК, будемо раді вашій ініціативі.

Тетяна Веклич,
студентка ЕПК

Схожі новини