Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Світ без математики»

На математичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Світ без математики»

19.05.2014 13:25 Все Факультети Математичний Математичний факультет Засідання круглого столу

19 травня на математичному факультеті Запорізького національного університету відбулося чергове засідання круглого столу на тему «Світ без математики» під керівництвом заступника декана з наукової роботи, кандидата фізико-математичних наук, доцента Вікторії Леонтьєвої.

Модератором засідання круглого столу виступила голова НТСА математичного факультету Анастасія Субота. Вона привітала учасників заходу й оголосила регламент роботи.
Під час засідання студенти виступили із цікавими доповідями, у яких підкреслили важливість математичної науки. Так, Ганна Качан розповіла про математику як інструмент пізнання світу, а Софія Мошак у своїй доповіді зазначила, що життя людини без виконання постійних математичних операцій неможливе.
У свою чергу, Марія Гоменюк зачитала присутнім на заході доповіді школярів, у яких вони уявляють світ без математики. Школярі були одностайні в думці, що світ неможливий без цієї науки, адже вона застосовується в багатьох галузях нашого життя.
Досить цікавою була доповідь Марії Лисенко, яка розповіла присутнім про плем’я піраха. Мешканці цього племені не знають чисел і рахунку. Вони використовують у своєму побуті лише поняття «один» та «багато».
Наприкінці заходу Анастасія Субота запропонувала учасникам засідання круглого столу, використовуючи метод математичного моделювання, вирішити декілька задач, які демонструють ситуації із реального життя.

Олена Ярошенко

Схожі новини