Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чергове засідання круглого столу відбулося на факультеті менеджменту

Чергове засідання круглого столу відбулося на факультеті менеджменту

21.05.2014 10:14 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

20 травня на факультеті менеджменту відбулося засідання круглого столу «Інфраструктурне забезпечення малого та середнього підприємництва в Україні», модератором якого виступив к.т.н., доцент кафедри менеджменту організацій і логістики Дмитро Антонюк.

Участь у заході взяв віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц, який розповів про нові інструменти підтримки вітчизняного підприємництва в умовах відкриття європейських ринків.
Також у засіданні круглого столу взяли участь студенти 4 курсу факультету менеджменту: Юлія Гончарук («Особливості формування інформаційної інфраструктури підприємництва»), Карина Таравська («Аналіз сучасного стану інфраструктурного забезпечення підприємництва Запорізької області»), Ірена Мороз («Роль бізнес-освіти в системі інфраструктурного забезпечення підприємництва»), Євгенія Шкарупіло («Бізнес-асоціації в системі інфраструктурного забезпечення малого та середнього підприємництва в Україні »), Марина Пасенко («Інфраструктурне забезпечення підприємництва: досвід країн СНД») і Дмитро Титарчук («Впровадження і функціонування організаційно-економічного механізму дистанційного консультування суб’єктів малого бізнесу»).
Під час дискусії учасники заходу дійшли висновку, що проголошений курс України на Європейську інтеграцію передбачає трансформацію філософії та стандартів ведення бізнесу. Найбільш значущими проблемними питаннями для вітчизняних підприємств є такі: необхідність освоєння культури європейського підприємництва та набуття незвичних для слов’янської ментальності підприємницьких та управлінських навичок. Нові ринки та технічні вимоги до забезпечення якості товарів і послуг, відсутність торгових бар’єрів обумовлює необхідність підвищення рівня якості підготовки підприємців, відкриття для них доступу до європейських інформаційних ресурсів, відстоювання інтересів на міжнародних ринках. Усе це викликає потребу формування нових напрямів інфраструктурного забезпечення малого та середнього підприємництва.

Факультет менеджменту