Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели позачергове штабне об’єктове тренування з цивільного захисту населення у випадках надзвичайних ситуацій

У ЗНУ провели позачергове штабне об’єктове тренування з цивільного захисту населення у випадках надзвичайних ситуацій

20.05.2014 14:21 Тренування з ЦЗ

20 травня у Запорізькому національному університеті відбулося позачергове штабне об’єктове тренування, присвячене темі «Управління заходами захисту учасників навчально-виховного процесу ЗНУ в надзвичайних ситуаціях і соціально-політичного та воєнного характеру».

У заході взяли участь представники керівного складу цивільного захисту всіх підрозділів вишу, співробітники штабу ЦЗ нашого університету, начальники штабів цивільного захисту структурних підрозділів, особовий склад служб і формувань загальною чисельністю близько 80% керівного особового складу.
У тренуваннях були задіяні такі формування ЦЗ: пострадіаційне хімічне спостереження (представники факультету фізичного виховання), санітарна дружина (представники факультету іноземної філології), ланки обслуговування укриттів (представники АГЧ, біологічного, економічного та факультету фізичного виховання) та відділ пожежогасіння.
У рамках навчань були проведені заходи з евакуації співробітників і студентів 6 корпусу, представників факультету ФСУ під керівництвом декана у зв’язку із загрозою аварії на потенційно небезпечному об’єкті та викиду хлору, а також ліквідація пожежі в гуртожитку № 4 за допомогою вогнегасників і пожежних рукавів, надання медичної допомоги при пожежі санітарною дружиною під керівництвом викладача кафедри медико-біологічних основ спорту факультету фізичного виховання Євгенія Школинського, евакуація студентів і співробітників, укриття в захисних спорудах працівників і студентів у 3 і 4 навчальних корпусах.
Як зазначив начальник штабу ГО ЗНУ Трифон Гапончук, із усіх підрозділів найкраще спрацювали відділ пожежогасіння (керівник – співробітник АГЧ Володимир Бутко) та адміністрація 3 і 6 корпусів. Крім того, добре діяли й адміністрація 4 гуртожитку та 4 навчального корпусу. Підбиваючи підсумки навчань, перший проректор Олександр Бондар подякував усім учасникам і керівникам воєнізованих структурних підрозділів штабів ЦО, які досягли мети тренувань. За результатами цих навчань керівники усіх підрозділів прозвітували про результати практичної частини тренувань та підготували звітну документацію.

Олена Переверзєва