Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали шановних ювілярів

На економічному факультеті привітали шановних ювілярів

20.05.2014 12:39 Все Факультети Економічний Економічний факультет

Сьогодні на економічному факультеті відбулося подвійне свято – в актовій залі 5 навчального корпусу ЗНУ зібралися студенти, викладачі та гості, аби привітати одразу двох ювілярів - Івана Колобердянка (доцента кафедри міжнародної економіки та економічної теорії) та Андрія Линенка (доцента кафедри фінансів та кредиту, заступника декана з наукової роботи).

Святковий настрій і неймовірну атмосферу створювали музичні подарунки від активістів студентської ради економічного факультету - пісні у виконанні Аліни Сур та Євгена Петренка. Заслуги ювілярів було відзначено Грамотами ректора ЗНУ та декана факультету Алли Череп.
У своєму виступі Алла Василівна відзначила вагомі наукові здобутки обох ювілярів, результати наукових досліджень яких увійшли до монографій, наукових статей і навчальних посібників, та побажала подальших здобутків на науковій ниві.
Іван Колобердянко - перший декан економічного факультету, який стояв у витоків створення факультету і нині є взірцем Педагога, Викладача, Людини для всіх викладачів економічного факультету і прикладом інтелігентності, толерантності і високого професіоналізму.
Привітати ювілярів зібрались друзі та колеги, згадували роки знайомства, спільної праці та розповідали про особисті якості іменинників. Щирі усмішки, пахучі квіти, вирій позитивних емоцій, все це - найкращий подарунок до Дня народження.
Щиро зичимо шановним ювілярам творчого неспокою та задоволення від втілення задумів, Божої благодаті та людської шани, терпіння та мудрості, що допоможуть здолати будь-які труднощі, подальших здобутків на благо рідної української держави.

Вікторія Сьомченко,
заступник декана
з виховної роботи

Алла Лейбович,
голова студради факультету

Оксана Вітковська,
заступник голови студради

Схожі новини