Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті визначили переможця конкурсу «Кращий молодий вчений року»

На біологічному факультеті визначили переможця конкурсу «Кращий молодий вчений року»

21.05.2014 09:46 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет конкурс перемога

На біологічному факультеті Запорізького національного університету завершився щорічний конкурс «Кращий молодий вчений року». Цього разу за результатами рейтингових критеріїв конкурсу переможцем стала асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Ганна Левчук.

Ганна Миколаївна у 2005 році закінчила біологічний факультет ЗНУ за спеціальністю «Біологія» з відзнакою та отримала освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Під час навчання в аспірантурі ЗНУ за спеціальністю «Фізіологія рослин» працювала старшим лаборантом кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин.
20 березня 2014 року вона успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук у спеціалізованій вченій раді Д 26.212.01 при Інституті фізіології рослин і генетики НАН України (м. Київ) на тему «Біологічна активність лектиноподібних білків льону олійного в залежності від стадій розвитку та дії стресових факторів» (науковий керівник – доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин ЗНУ Олена Войтович).
Колектив факультету щиро вітає Ганну Миколаївну з перемогою та зичить подальших творчих звершень!

Схожі новини