Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціології та управління взяли участь у засіданні круглого столу «Патріотизм як передумова розвитку Запорізького краю»

Студенти факультету соціології та управління взяли участь у засіданні круглого столу «Патріотизм як передумова розвитку Запорізького краю»

21.05.2014 10:09 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління круглий стіл

20 травня в Запорізькому центрі патріотичного виховання молоді відбулося засідання круглого столу на тему «Патріотизм як передумова розвитку Запорізького краю» у рамках молодіжного форуму «Зростання молодіжного потенціалу в інтересах розвитку Запорізького краю».

У заході взяли участь студенти 2 і 4 курсів факультету соціології та управління Запорізького національного університету. Модераторами засідання стали завідувач програмно-методичного сектору комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради Олена Стариковська та студентка факультету соціології та управління ЗНУ Валерія Овчарова.
Під час засідання представники сектору соціологічних досліджень факультету соціології та управління Микола Мариняк та Ольга Сикорська представили присутнім результати проведених опитувань. У ході дискусії старшокласники – учасники заходу – висловили свої думки щодо визначення реалій сучасної моделі патріотичного виховання у системі освіти та її головних проблем.
Присутні на заході зацікавилися доповіддю молодшого сержанта військової частини 3033 Ярослава Журилка, у якій йшлося про проведення патріотичної роботи у збройних силах України.
Під час обговорення сучасного стану патріотичного виховання молоді учасники засідання розглянули питання патріотизму як фундаменту формування іміджу держави. Це питання висвітили представники трудової молоді Запорізького титано-магнієвого комбінату.
Також учасники заходу обговорили вплив патріотизму на євроінтеграційні процеси та систему патріотичного виховання, його роль у функціонуванні підприємств і розвиток туризму в Запорізькому краї як важливий фактор у консолідації молоді.
Наприкінці засідання круглого столу його учасники дійшли висновку, що поглядів на патріотизм та його розвиток дуже багато, але він є необхідною частиною росту українського суспільства. Крім цього, на їхню думку, варто пам’ятати, що патріотизм розпочинається з кожної людини. За результатами заходу його учасники ухвалили резолюцію, у якій прописали висновки дискусії, свої пропозиції та побажання щодо подальшої співпраці.

Схожі новини