Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан факультету журналістики ЗНУ відвідав останній дзвінок у Школі молодого журналіста

Декан факультету журналістики ЗНУ відвідав останній дзвінок у Школі молодого журналіста

21.05.2014 13:44 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Останній дзвінок для четвертого випуску Школи молодого журналіста пролунав 20 травня. Привітати випускників прийшли голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко, помічник народного депутата України Євгена Карташова Борис Розсоха, а також декан факультету журналістики ЗНУ Володимир Манакін і досвідчений журналіст, викладач ЗНУ Юрій Ботнер.

«Журналістика – дуже специфічна професія, яка потребує надбання особливих рис. Школа молодого журналіста допомагає старшокурсникам не тільки отримати певні навички, але й пройти творчий конкурс для вступу в університет на факультет журналістики. Ми підписали меморандум із Запорізьким національним університетом, а також у нас працюють викладачі факультету журналістики, зокрема Юрій Ботнер, Наталія Виговська та інші», – зазначила Наталія Кузьменко.
У свою чергу, Володимир Манакін зауважив, що випускники ЗНУ та Школи молодого журналіста формують Запорізьку школу журналістики, яка не поступається за якістю Львівській та Київській.
Враженнями від навчального процесу в Школі молодого журналіста поділилася випускниця Наталія Горбакіна: «Ми зустрічалися не тільки з професійними журналістами нашого міста, але й самі писали інтерв’ю, есе, замальовки, нариси. Найбільше мене вразила тревел-журналістика», – розповіла Наталія.
Після урочистої частини випускники мали можливість поставити запитання декану факультету журналістики ЗНУ Володимиру Манакіну, які стосувалися умов вступу до Запорізького національного університету. Володимир Миколайович, у свою чергу, охоче відповів на усі питання майбутніх абітурієнтів.

Марина Ботнарева

Схожі новини