Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація книг української письменниці Марини Гримич

У ЗНУ відбулася презентація книг української письменниці Марини Гримич

21.05.2014 16:05 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Наукова бібліотека ЗНУ

21 травня на факультет журналістики Запорізького національного університету завітала директор видавництва «Дуліби», член Спілки письменників України, володарка Гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова», член Канадської спілки етнологів, прозаїк, д.і.н., к.ф.н Марина Гримич. Організатори заходу - представники факультету журналістики та Наукової бібліотеки ЗНУ.

Із вітальними словами до присутніх на заході звернулись заступник декана факультету журналістики з навчальної роботи Віктор Костюк і директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Вони подякували Марині Віллівні за візит та наголосили на тому, що приймати у стінах нашого університету таких талановитих гостей – велика честь. У свою чергу, Валентина Олександрівна зазначила, що у бібліотеці нашого університету є понад 30 видань Марини Гримич, з якими має можливість ознайомитися кожен охочий студент ЗНУ.
Під час зустрічі видатна українська письменниця Марина Гримич презентувала студентам факультету журналістики чотири авторські книги: «Вулє ву чайок, мсьє?», «Second Life» («Друге життя»), «Острів Білої Сови» та «Ти чуєш, Марго?».
Особливу увагу авторка зосередила на своєму останньому виданні «Вулє ву чайок, мсьє?». Марина Віллівна зазначила, що намагалася у книзі не лише передати читачу епоху кінця XIX - початку XX століття на Слобожанщині, але й великий масив інформації про тодішнє життя та звичаї мешканців цього краю. Крім того, у книзі були використані фотографії із сімейного архіву авторки.
Наступні два видання – «Second Life» («Друге життя») та «Острів Білої Сови» - Марина Віллівна написала у Канаді. Сюжет єретичного роману «Second Life», у якому головний герой знаходиться у стані клінічної смерті й опиняється на «тому світі», перебування на якому ламає всі існуючі в «цьому світі» стереотипи і міфи, Марині Гримич наснився. Критики назвали цей роман «божественною трагедією» авторки, а містичний детектив «Острів Білої Сови» – українським «Twin Peacks».
Роман «Ти чуєш, Марго?» – це чуттєва та водночас дотепна історія кохання. Ця книга Марини Гримич стала лауреатом конкурсу «Коронація слова».
Наприкінці зустрічі студенти отримали можливість поставити авторці запитання, які їх цікавили, а також придбати її книги.

Олена Ярошенко

Фото з сайту: http://www.duliby.com.ua