Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ провели Міжнародну дистанційну науково-практичну конференцію з адміністративного права

22.05.2014 11:47 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет конференція міжнародна діяльність

21-22 травня в Запорізькому національному університеті відбулася Міжнародна дистанційна науково-практична конференція «Адміністративне право і процес: історія, сучасність, перспективи розвитку», яка проходила одночасно у двох містах: Запоріжжі та Москві. Організаторами заходу виступили представники юридичного факультету нашого вишу.

У конференції взяли участь найвідоміші вчені-адміністративісти України та Російської Федерації, метри науки в галузі адміністративного права, у тому числі – вчені Російської правової академії Міністерства юстиції Російської Федерації, Омської юридичної академії, Нижегородського державного університету ім. Н.І. Лобачевського.
У свою чергу, юридичний факультет Запорізького національного університет запросив до участі в конференції представників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія», Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного авіаційного університету, Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Національного університету державної податкової служби України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Під час заходу відбулися наукові дискусії щодо предмету адміністративного права, виділення окремої галузі права – адміністративного процесу, сутності адміністративно-правових деліктів, напрямків реформування публічної служби в Україні та Російській Федерації.
За результатами роботи конференції буде виданий збірник матеріалів, який має стати надійним плацдармом для подальшого реформування адміністративного законодавства України та Російської Федерації.