Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики презентували нове читацьке об’єднання

На факультеті журналістики презентували нове читацьке об’єднання

26.05.2014 09:41 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

22 травня у стінах Запорізького національного університету відбулася презентація студентського об’єднання «Припечатанные», метою якого є популяризація читання літератури в Запоріжжі. Організаторами заходу виступили викладачі факультету журналістики: к.ф.н., доцент Інна Абрамова та к.ф.н., доцент Наталія Тяпкіна.

Учасниками читацького об’єднання є студенти 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Сама ж ідея створення спілки виникла у процесі підготовки індивідуального завдання.
За словами студента Дмитра Пикіна, викладачі Наталія Тяпкіна та Інна Абрамова дали студентам завдання зробити у соціальній мережі групу та «розкрутити» її. Студенти спільними зусиллями під час пари обрали назву своєї спільноти, створили групу в соціальній мережі та розподілили обов’язки. В результаті в них з’явився свій логотип, слоган і навіть авторська пісня.
Молоді люди вже встигли провести декілька флешмобів, які були спрямовані на літературний розвиток суспільства. Так, під час першого флешмобу «ВідЧИТАЙся» усі охочі змогли насолодитися улюбленою літературою, ознайомитися з новими книгами, обмінятися думками та знайти нових друзів. Основною умовою участі в заході була наявність книги, газети або журналу. Наступним заходом стало проведення масового читання віршів під назвою «Послушайте!», яке було організовано спільно з представниками місцевих молодіжних об’єднань.
У планах видавців ще багато нових проектів. Так, вони хочуть дослідити архіви часів Другої світової війни, а на основі опрацьованого матеріалу провести конференцію, виставку та лекцію.

Дар’я Свіцельська

Схожі новини