Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся переддипломний захист робіт студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся переддипломний захист робіт студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»

28.05.2014 15:43 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

28 травня студенти 3 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету захищали свої переддипломні роботи.

У заході взяли участь директор ЕПК Олена Грибанова, декан математичного факультету ЗНУ Сергій Гоменюк, заступник декана математичного факультету Оксана Спиця, наукові керівники дипломних робіт і студенти коледжу.
На початку заходу до присутніх звернулася директор коледжу Олена Грибанова. Вона зазначила, що захист дипломних робіт є відповідальним кроком для студентів, адже це результат їхньої наукової діяльності. Також це остання можливість побачити та виправити помилки у своєму науковому дослідженні.
У свою чергу, декан математичного факультету, член циклової комісії Сергій Гоменюк побажав студентам успіхів під час захисту дипломних робіт і запросив майбутніх випускників коледжу продовжити навчання на математичному факультеті за спеціальностями «Математика», «Прикладна математика», «Інформатика» та «Програмна інженерія».
Також він звернув увагу студентів на те, що після закінчення магістратури вони мають можливість отримати одночасно два диплома про вищу освіту – український та французький (згідно з угодою, підписаною між ЗНУ та Університетом дю Мен).
Наприкінці заходу свої дипломні роботи представили близько 15 студентів коледжу, а їхні наукові керівники вказали на усі недоліки та помилки, які необхідно врахувати та виправити.

Вікторія Бєляшкіна

Схожі новини