Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили започаткування конкурсу наукових проектів творчих студентських груп нашого вишу

У ЗНУ обговорили започаткування конкурсу наукових проектів творчих студентських груп нашого вишу

29.05.2014 11:42 Університет Студентська рада Наукове товариство студентів та аспірантів наукова діяльність

28 травня в Запорізькому національному університеті відбулася зустріч представників адміністрації та студентського активу нашого вишу, темою якої стало обговорення заснування конкурсу науково-практичних проектів, розроблених студентськими творчими групами нашого вишу.

Проректор з наукової роботи Віктор Грищак, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, керівник відділу аспірантури і докторантури Геннадій Васильчук, керівник Центру трансферу технологій Наталія Гуржій, декан економічного факультету Алла Череп і фахівець Науково-дослідної частини Олена Борисенко поділилися із присутніми своїми думками щодо сучасного стану молодіжної науки в нашому виші, а також висловили пропозиції щодо методів залучення якомога більшої кількості студентів ЗНУ до наукової діяльності, аби краще реалізувати значний науковий потенціал студентської молоді нашого вишу.
Так, учасники зустрічі обговорили можливість проведення у вересні-жовтні цього року конкурсу проектів творчих студентських груп нашого вишу. Вони дійшли висновку, що діяльність таких груп має сприяти не лише комерціалізації студентської наукової роботи, але й, у майбутньому, реалізації таких проектів не лише на університетському, але й на міському рівні, а отже, і вирішенню проблеми працевлаштування випускників університету.
В обговоренні зазначених питань взяли участь також представники студентського активу: голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва, її заступники і керівники секторів студради університету Анатолій Шашков, Ая Андрух, Віктор Буренков, голова Наукового товариства студентів та аспірантів нашого вишу Валентина Кучерук, її заступники та члени НТСА Микита Жуков, Віталій Зуєв, Анастасія Рибалко та Марина Пасенко. Вони висловили свої пропозиції щодо популяризації наукової діяльності серед студентів, а також згадали про роботу окремих студентських наукових проблемних груп, чия діяльність користується популярністю серед молоді нашого вишу.
Підбиваючи підсумки засідання, проректор з наукової роботи Віктор Грищак і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура домовилися зустрітися зі студентами з цього приводу ще раз у наступному місяці. При цьому представники студактиву мають до того часу визначитись із концепцією проведення цього конкурсу, із можливими варіантами складу творчих груп (один чи кілька учасників; студенти під керівництвом аспіранта чи викладача або цілком самостійні тощо), напрямами подальшої роботи та інше. Представники адміністрації вишу пообіцяли, що найкращі студентські проекти будуть відібрані для подальшої реалізації.

Таміла Тарасенко

Схожі новини