Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Олександр Надтока та його тренер Андрій Сватьєв отримали медалі «За особистий внесок у розвиток Запоріжжя» від Запорізького міського голови Олександра Сіна

Студент ЗНУ Олександр Надтока та його тренер Андрій Сватьєв отримали медалі «За особистий внесок у розвиток Запоріжжя» від Запорізького міського голови Олександра Сіна

06.06.2014 12:57

4 червня Запорізький міський голова Олександр Сін привітав із перемогою у Чемпіонаті Європи з академічного веслування студента Запорізького національного університету, майстра спорту міжнародного класу з академічного веслування, дворазового чемпіона світу серед молоді, а відтепер - і чемпіона Європи з академічного веслування Олександра Надтоку.

Міський голова подякував спортсмену за значні досягнення, які прославляють Запоріжжя та викликають у мешканців міста велике почуття гордості, а також побажав йому нових перемог. Крім того, Олександр Сін вручив Олександру Надтоці та його тренеру - завідувачу кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ, доценту, заслуженому тренеру України - Андрію Сватьєву медалі «За особистий внесок у розвиток Запоріжжя».
У свою чергу, Андрій Сватьєв подякував Олександру Сіну за високу оцінку спортивних перемог і за допомогу в підготовці майбутнього чемпіона Європи Олександра Надтоки.
Нагадаємо, що з 30 травня по 1 червня у столиці Сербії – Белграді - проходив Чемпіонат Європи з академічного веслування. За титул чемпіонів змагались 36 команд. Українська збірна була представлена 40 спортсменами і 10 екіпажами, серед яких був і запорізький спортсмен Олександр Надтока. У фіналі змагання українські спортсмени, випередивши команди Великобританії і Німеччини, стали чемпіонами Європи з академічного веслування.

Фото з сайту: httpwww.meria.zp.ua