Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися тестування з української мови та літератури

У ЗНУ відбулися тестування з української мови та літератури

06.06.2014 12:13 ЗНУ ЗНО

5-6 червня у нашому виші відбулося чергове незалежне зовнішнє оцінювання знань випускників шкіл. Цього разу абітурієнти перевірили власні сили та пройшли тестування з української мови та літератури.

Пункт ЗНО вже багато років поспіль приймає охочих перевірити власний рівень знань. Так, цього разу на тестування з української мови та літератури до Запорізького національного університету завітали близько 700 абітурієнтів міста й області.
Нагадаємо, що сертифікат із цих предметів є обов’язковим при вступі на будь-який напрям підготовки. Тому, через велику кількість абітурієнтів, які мають складати відповідне ЗНО, ці тестування тривали протягом двох днів - 5 і 6 червня.
Кожного ранку перед початком роботи тестувань відбувалась організаційна нарада відповідальної за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірини Бакаленко зі співробітниками пункту. Розглянуті питання стосувалися розподілу аудиторій, чергування на поверхах, готовності консультантів тощо. Також з абітурієнтами проводились інструктажі щодо правил успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, їм нагадали про обов’язкову наявність необхідних документів – паспорта, сертифіката і запрошення; про недопустимість користування мобільними телефонами на пункті пробного тестування навіть після того, як вони завершать складання тесту; учасники тестування проходили перевірку на металодитекторі і т.д.
Після перевірки документів, абітурієнти приступали до роботи, на виконання якої мали три години.
Після закінчення тестування бланки з відповідями були одразу ж запаковані перед відправкою на перевірку в аудиторіях у присутності не менше ніж трьох учасників тестування.

Ксенія Назаренко

Схожі новини