Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися тестування з російської мови

У ЗНУ відбулися тестування з російської мови

10.06.2014 13:07 ЗНО з російської мови

10 червня в Запорізькому національному університеті відбулося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів із російської мови, участь у якому взяли понад 300 абітурієнтів міста й області.

Завідувач підготовчого відділення, відповідальна за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірина Бакаленко зазначила, що наш виш став єдиним пунктом тестування з російської мови у Запорізькій області.
Для проведення ЗНО з російської мови були задіяні 27 аудиторій. Викладачі та співробітники вишу інструктували абітурієнтів та чергували на пункті прийому. Ірина Бакаленко пояснила умови успішного складання ЗНО з російської мови. Так, у нашому виші абітурієнт, для якого російська мова – профільний предмет, повинен набрати не менше 140 балів, усі інші - не менше 124 балів.
Перед початком тестування майбутні абітурієнти перевірили себе в списках осіб, зареєстрованих на тестування, а також для усіх випускників шкіл був проведений інструктаж щодо правил успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання та розподілу по аудиторіях. Їм нагадали про обов’язкову наявність необхідних документів – паспорта, сертифіката та запрошення. Далі усіх абітурієнтів було запрошено до 2 навчального корпусу ЗНУ для процедури проходження контролю. Там їм нагадали про недопустимість користування мобільними телефонами під час складання тестування, а також електронними пристроями та довідковими матеріалами. Також усі учасники тестування пройшли перевірку на металодетекторі.
Більшість випускників шкіл майже не хвилювалися перед проходженням тестування, адже вони брали участь у пробних тестуваннях, які відбулися на базі ЗНУ. Так, свою готовність до ЗНО з російської мови прокоментувала випускниця Куйбишевської ЗОШ № 2 Руслана Мінько: «Я готувалася до ЗНО з російської мови з початку року, тому розраховую отримати не менше 124 прохідних балів, адже збираюсь обрати філологічний або журналістський фах і вступити до ЗНУ або до іншого вишу Запорізької області».
Випускниця спецшколи «Надія» (cмт. Чернігівка) Оксана Попюк теж розраховує на високі бали: «Це вже друге моє тестування, тому я майже не хвилююсь, адже відчуваю готовність і розраховую отримати не менше 170 балів із 200 можливих. Я хочу обрати фах біолога або медика».
Розпочалося тестування об 11 ранку і тривало 2,5 години. Протягом цього часу абітурієнти мали можливість продемонструвати теоретичні та практичні знання з російської мови під час виконання тестових завдань та творчої роботи. Про результати ЗНО з російської мови абітурієнти можуть дізнатися через 1,5-2 тижні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Олена Переверзєва

Схожі новини