Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники тренінгів із навчання роботі в Єдиній державній базі з питань освіти (ЄДЕБО) отримали сертифікати

Учасники тренінгів із навчання роботі в Єдиній державній базі з питань освіти (ЄДЕБО) отримали сертифікати

13.06.2014 11:06 ЗНУ ЄДЕБО

12 червня сертифікати учасників отримали адміністратори вищих навчальних закладів і коледжів міста Запоріжжя, які пройшли навчання на базі ЗНУ з курсу «Робота в Єдиній державній електронній базі з питань освіти адміністратора вищого навчального закладу».

Нагадаємо, що тренінги проходили в нашому університеті протягом двох днів, 11-12 червня. Їх модератором виступив представник Державного підприємства «Інфоресурс» Віктор Анохін.
Після закінчення тренінгів усі охочі могли звернутися із запитаннями безпосередньо до Віктора Анохіна та обговорити незрозумілі для себе нюанси.
За результатами навчання адміністратори пройшли тестові завдання, а ті, хто успішно їх склав, отримали сертифікати. За словами завідувача лабораторії інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету ЗНУ Наталії Плюти, всі учасники продемонстрували високі результати під час підсумкових тестувань та успішно завершили курс.
Привітав гостей нашого університету та вручив їм сертифікати учасників курсу «Робота в єдиній державній електронній базі з питань освіти адміністратора вищого навчального закладу» перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар.
Після завершення урочистостей учасники заходу зробили групове фото на згадку.

Ксенія Назаренко

Схожі новини