Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті з’явилася велопарковка

У Запорізькому національному університеті з’явилася велопарковка

13.06.2014 12:54 ЗНУ «Запорізький вектор» велопарковка

13 червня за участю ректора ЗНУ Миколи Фролова, представників адміністрації та професорсько-викладацького складу нашого університету, громадської організації «Запорізький вектор» та Благодійного фонду «Фонд добрих справ» в особі їх голови, першого проректора ЗНТУ Володимира Прушківського відбулося урочисте відкриття першої велопарковки.

На захід також завітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, начальник Відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, представники студентского активу та журналісти місцевих ЗМІ.
Створення велосипедного паркувального майданчика на території нашого університету стало можливим завдяки тісній співпраці ЗНУ з громадською організацією «Запорізький вектор» та Благодійним фондом «Фонд добрих справ». Раніше така велопарковка вже була обладнана на території Запорізького національного технічного університету.
Вітаючи гостей свята, ректор ЗНУ Микола Фролов зауважив, що ініціатива створення велопарковки належить нашим студентам. Саме представники студактиву під час чергової зустрічі з ректором запропонували цю ідею, аби молодь мала можливість більш активно займатися спортом, приїздити до університету на велосипеді, а під час навчання залишати транспорт на території студмістечка. Також Микола Олександрович подякував представникам благодійних організацій за підтримку цієї ініціативи та допомогу в її реалізації.
Володимир Прушківський, у свою чергу, наголосив, що дуже важливою на сьогодні є підтримка молоді у її прагненні до здорового способу життя та занять спортом. Він висловив сподівання, що в майбутньому на території Запоріжжя з’являться нові велопарковки, а представники «Запорізького вектору» та Благодійного фонду «Фонд добрих справ» у реалізації цього проекту отримають підтримку з боку влади міста й області.
Слова вдячності висловили й представники студентства – голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва та голова Студради ЕПК ЗНУ Владислав Кондратенко.
Завершилося урочисте відкриття велопарковки заїздом велоспортсменів ЗНУ територією студмістечка.

Ксенія Назаренко

Схожі новини