Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зоологічний музей ЗНУ отримав у подарунок нові меблі

Зоологічний музей ЗНУ отримав у подарунок нові меблі

13.06.2014 14:57 Зоологічний музей благодійність

13 червня під час візиту до Запорізького національного університету представники громадської організації «Запорізький вектор» та Благодійного фонду «Фонд добрих справ» завітали до Зоологічного музею ЗНУ.

В урочистій обстановці вони передали директорові музею Олександру Короті меблі, необхідні для покращення матеріальної бази цієї установи, – 20 стільців. На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександр Гура, в.о. помічника ректора зі зав’язків з громадськістю і ЗМІ Галина Микитів, викладачі та студенти нашого вишу, науковці-зоологи області та журналісти місцевих ЗМІ.
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура в інтерв’ю місцевим ЗМІ зазначив, що ЗНУ та «Запорізький вектор» не перший рік плідно співпрацюють між собою. «Цього разу представники громадської та благодійної організацій подбали не лише про здоров’я студентів, допомігши університету відкрити власну велопарковку й тим самим заохотивши молодь займатися велоспортом, але й про розширення світогляду студентської та учнівської молоді нашого краю, адже до Зоологічного музею ЗНУ часто приходять на екскурсії учні старших класів запорізьких шкіл», – підкреслив Олександр Іванович.
«Старшокласники, які відвідують наш музей під час профорієнтаційних екскурсій, завжди у захваті від його експонатів. Однак огляд усіх залів, а також перегляд відеоматеріалів займає півтори-дві години, тож під кінець діти часто почувають себе втомленими. Тепер, коли створені більш комфортні умови для проведення екскурсій, певен, що кількість відвідувачів музею значно зросте», – зазначив директор музею Олександр Коротя.
Присутні на заході зацікавилися унікальною експозицією Зоологічного музею, тож завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч провів для них екскурсію, звернувши увагу на найцікавіші та найцінніші експонати, та розповів про їх історію. Також він запевнив, що такі численні та різнопланові колекції комах, пташиних яєць та опудал тварин, птахів і риб із різних кінців світу є унікальними не лише для зоологічних зібрань вітчизняних вишів, але й для всіх природничих музеїв України.
«Ми маємо змогу утримувати такий музей завдяки дієвій підтримці ректора ЗНУ Миколи Фролова та декана біологічного факультету Людмили Омельянчик. Тепер ми дуже вдячні «Запорізькому вектору» та «Фонду добрих справ» за сприяння розвитку цієї установи та сподіваємося, що у майбутньому й інші громадські організації будуть зацікавлені у співпраці з нами», – зазначив Валерій Іванович.

Таміла Тарасенко

Схожі новини