Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця юридичного факультету ЗНУ взяла участь у міжнародному семінарі щодо сучасних тенденцій і проблем міжнародної безпеки

Представниця юридичного факультету ЗНУ взяла участь у міжнародному семінарі щодо сучасних тенденцій і проблем міжнародної безпеки

16.06.2014 09:10 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет семінар міжнародна діяльність

Нещодавно на базі Школи вищого корпусу державної служби України провели семінар на тему «Сучасні тенденції і проблеми міжнародної безпеки». Організатори семінару – співробітники Національного агентства України з питань державної служби – запросили до розмови щодо актуальних на сьогодні питань тренерів та науково-педагогічних працівників, які беруть участь у проведенні підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у галузі європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва. Запорізький національний університет на заході представляла старший викладач кафедри адміністративного та господарського права юридичного факультету Маргарита Германюк.

Захід проходив у рамках Програми Україна-НАТО із професійного розвитку цивільного персоналу галузі безпеки та оборони. У ньому взяли участь заступник голови Національної державної служби України Олександр Скопич, директор Школи вищого корпусу державної служби Валентина Ковальчук, керівник Програми професійної підготовки Офісу зв’язку НАТО в Україні Керсті Келдер, асистент-директор із міжнародних питань Женевського центру демократичного контролю за збройними силами Даніел Ворнер, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України та Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.
Під час заходу його учасники розглянули питання європейської політики безпеки в умовах глобалізації, виникнення нових центрів сили та військово-політичних проблем, безпеки України у багатополярному просторі тощо. Також вони обмінялися досвідом щодо підготовки та перепідготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування із питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва. За результатами заходу всі його учасники отримали сертифікати, що засвідчили підвищення їхньої кваліфікації щодо роботи із зазначеною аудиторією під час розгляду актуальних питань, пов’язаних із міжнародною безпекою.

Юридичний факультет

Схожі новини