Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч із представниками Запорізького титано-магнієвого комбінату відбулася на економічному факультеті

Зустріч із представниками Запорізького титано-магнієвого комбінату відбулася на економічному факультеті

20.06.2014 09:00 Все Факультети Економічний Зустріч з роботодавцями

На початку цього тижня на економічному факультеті ЗНУ під час проведення установчої конференції з виробничої практики для студентів 3 курсу напряму підготовки «Економічна кібернетика» відбулася зустріч із представниками ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Організаторами заходу виступили представники кафедри економічної кібернетики (завідувач кафедри – д.е.н., професор Наталія Максишко).

Запорізький титано-магнієвий комбінат є єдиним підприємством в Україні та Європі, що виробляє губчастий титан. Продукція підприємства поставляється у такі країни, як Австрія, Германія, Російська Федерація, Казахстан, Японія, США, Китай. Якість продукції ЗТМК гарантується сертифікованою системою менеджменту якості у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001. Також на комбінаті наявні виробничі потужності, енергетична інфраструктура для успішної реалізації інвестиційних проектів.
Начальник бюро прикладного програмування ЗТМК Галина Перевертайло та провідний інженер-програміст Роман Олексенко під час зустрічі ознайомили студентів з особливостями практичних проблем автоматизації бізнес-процесів на великому підприємстві. Особливе зацікавлення викликали такі напрямки роботи, як програмування під 1С та постановка задач. Розвиток цих напрямків є дуже актуальним для підприємства та цікавим для студентів під час проходження практики. У зустрічі з майбутніми роботодавцями також взяли участь студенти 4 курсу та цьогорічні випускники спеціальності «Економічна кібернетика», викладачі кафедри економічної кібернетики.

Економічний факультет

Схожі новини