Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» станцювали випускну хореографічну виставу

Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» станцювали випускну хореографічну виставу

20.06.2014 15:17 Факультет соціології та управління хореографічна вистава

Черговий випускний іспит для студентів 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» відбувся на сцені БК ім. В. Дроб’язка (8 навчальний корпус ЗНУ). Цього разу глядачам була представлена хореографічна вистава за мотивами роману Пауло Коельо «Вероніка вирішує померти».

Головний хореограф-постановник вистави – доцент кафедри акторської майстерності Юлана Гончаренко. Однак безпосередню участь у його створенні взяли й самі студенти, продемонструвавши власні таланти. Окрім студентів випускного курсу у виставі також були задіяні студенти інших курсів.
Відкриваючи театралізоване дійство, присутніх привітала та представила акторський колектив і членів екзаменаційної комісії викладач курсу майстерності актора та сценічної мови Тетяна Петрик. Незмінний склад екзаменаторів, як і у попередні дні, очолив професор кафедри майстерності актора Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського, заслужений артист України Анатолій Лобанов.
Драматичну історію юної дівчини, яка зневірилася у житті, та її коханого, якого вона зустрічає вже у психіатричній клініці, чудово втілили у сценічних образах студенти Таїсія Рибалка та Олександр Очеретянко. Феєричні переплетіння елементів різних танцювальних напрямів влучно склалися на сцені в єдину канву танцювального твору. А ретельно підібраний музичний супровід підкреслив драматизм подій, які розгорталися на сцені.
Окрім вдалої гри ведучих акторів варто відзначити прекрасні хореографічні виступи студентки 5 курсу Марії Лось та студентки 4 курсу Анни Хохлової. У фіналі вистави актори довели глядачам: там, де живе любов, життя наповнюється змістом і радістю.
Наприкінці вистави вдячна аудиторія привітала дипломників з успішним виступом оплесками та букетами квітів. Куратор курсу Тетяна Петрик також зазначила, що у дипломах випускників окрім основної кваліфікації - «Актор драматичного театру і кіно» - будуть також зазначені спеціалізації – «Хореограф-постановник» та «Артист-вокаліст».
Продовжуюють театральний тиждень вистави студентів 4 та 5 курсів «Зірки на ранковому небі» (або «Московська Олімпіада»), музична комедія «Російський секрет» («Лівша») та виступ солістки Юлії Кір’янової.

Олена Хлистун

Схожі новини